Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jarní procházka

6. 4. 2021

  JARNÍ PROCHÁZKA

Milí rodiče. Na tento týden jsme připravily pro všechny děti z naší školky distanční vzdělávání jinak.

Krásné počasí minulého týdne nás navnadilo k přípravě procházky pro děti i pro vás. Měly jsme v plánu, že procházka bude v provozu od úterý 6. 4.. Máme nachystané úkoly i odměny, ale zradilo nás počasí. Proto ji nainstalujeme příští týden. Pokud nám to počasí dovolí, bude JARNÍ PROCHÁZKA v provozu od středy 14. 4. do neděle 18. 4. 2021.

Trasa procházky vede nedalekým okolím naší školky. Začíná a končí pod školkou, na odbočce k řece. Je značená fáborky. Čeká vás na ní 11 zastavení s úkoly. Nemusí je plnit jen děti ze školky, ale i jejich sourozenci a také vy.

Při jednom zastavení na vás čeká kouzelná krabička s malou odměnou pro každé dítko. Prosíme, aby si každé dítě vzalo 1 sáček s odměnou. Ostatní pak zůstanou pro další kamarády. Krabičku budeme průběžně kontrolovat a doplňovat balíčky. Pokud zjistíte, že je v krabičce málo odměn, zavolejte, prosíme, co nejdřív na telefon školky. Volejte klidně i v odpoledních nebo večerních hodinách. Telefon je v tuto dobu přesměrovaný. Odměn máme připravené dostatečné množství, ale i tak doufáme, že nám je někdo neukradne. Naše zásoby nejsou bezedné.

Můžeme poprosit o zprávičku na e-mail, případně o fotku? Budeme tak mít představu o tom, kdo již procházku absolvoval. Fotky dáme s vaším dovolením na webové stránky.

Přejeme vám, abyste si procházku užili.

Pokud se vám bude naše JARNÍ PROCHÁZKA líbit, můžete o ní říci i svým známým, mohou ji absolvovat také. Žádáme vás, abyste během procházky dbali na protiepidemická opatření, děkujeme.

          Všechny vás zdravíme.

          Jana s Janou a Eva s Luckou

 

Odkaz na mapu Jarní procházky s přibližným vyznačením stanovišť s úkoly:

https://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=12.6147676&y=50.1974126&z=17&dim=606b4caccd77b6d6671231f2