Jdi na obsah Jdi na menu

Štafetový běh

ŠTAFETOVÝ POHÁR 2019 - úžasné 2. MÍSTO

Naše škola se také letos zúčastnila štafetového běhu, který se konal v areálu Baníku Sokolov. Soutěžilo se v běhu 8 x 100 m a 8 x 200 m v kategoriích 1.-3. třída a 4.-5. třída. Našim mladším běžcům to běhalo ze všech nejlépe a způsobem START - CÍL vybojovalo nádherné 1. místo.  K tomuto výbornému výsledku přispěli nejvíce naši atleti - sourozenci Netíkovi a D. Pisárová.
Štafetě starších se nedařilo vůbec a skončila na 5. místě. V následném běhu na 8 x 200 m - (což je velmi "zrádný" a těžký  běh) nastoupila smíšená štafeta složená  ze 4 mladších a 4 starších běžců. Také tento běh byl z našeho pohledu neskutečný - a od startu do cíle jsme běželi na prvním místě, které ve finiši Honza B. udržel a my zvítězili!!
Po celkovém součtu všech časů jsme tedy obsadili úžasné 2. místo.

Poděkování za výbornou reprezentaci školy a velmi bojovný výkon patří: Adélce N., Danielce P., Dankovi N., Lauře S., Adamu N., Honzovi B., Lence K., Tomáši O., Fandovi F., Ondrovi M., Hance R., Štěpánu D., Kristýnce H., Elišce F. a Zuzce K., Davidu K.