Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyhodnocení Olympijského víceboje - Zlatá medaile za 100 % účast!

Již třetím rokem naše škola plní disciplíny olympijského víceboje. Jednotlivá cvičení nejprve trénujeme a stávají se součástí náplně hodin tělesné výchovy, poté několikrát měříme, abychom ty nejlepší výsledky zaznamenali do tabulek k jednotlivým žákům. Každému žákovi jde trochu něco jiného, snažíme se zdokonalovat a zlepšovat. V žádném případě však neplatí "starší = lepší". Také letos si všichni žáci naší školy odnesou diplom s osobním zhodnocením svých výkonů i doporučením druhu sportů pro individuální závodní sportování. 

Poděkování patří všem !!!!!!
 
Olympijský víceboj - týdenní výzvy 
V době uzavření škol se rozhodl olympijský výbor nenechat žáky jen tak zahálet a připravil pro ně 7 týdenních výzev s různým zaměřením. 
Každá paní učitelka pravidelně zasílala info o výzvách a zpětně přeposílala zasílané výsledky. Někteří žáci se pilně účastnili všech disciplín i s rodiči, sourozenci, sousedkami atd. (těm patří velká pochvala!), jiní si zkusili jen některé a někdo se alespoň zúčastnil splněním jedné jediné.  Našli se však i tací, kteří výzvy úplně ignorovali (a ti nás zklamali).
Velmi děkujeme panu Hausmanovi - tatínkovi Terezky z 1. třídy, za mňamkózní odměny pro nejlepší sportovce!